Misja

Naszą misją jest zanosić profesjonalną pomoc psychologiczną w taki sposób, by była odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdej osoby, która zdecyduje się sięgnąć po wsparcie specjalistów Centrum Terapii Novus. Chcemy kreować kojącą przestrzeń sprzyjającą łagodzeniu napięć, rozpuszczaniu traum, rozwiązywaniu problemów i rozwijaniu narzędzi, pomocnych w osiąganiu pozytywnych życiowych zmian.

Działamy holistycznie

Natura człowieka jest złożona i każdy z nas jest wyjątkowy. Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, dlatego nasze metody pracy dopasujemy do ciebie i twojej sytuacji. Stosujemy podejście holistyczne i proponujemy rozwiązania, które wspierać mają jednocześnie umysł, sferę relacji, ciało i ducha.

Wierzymy, że w każdym z nas drzemie niesamowity potencjał do rozwoju, radzenia sobie z wyzwaniami, nawet jeśli w pewnym momencie przeszkody, z którymi się mierzymy wydają się nie do pokonania. Jesteśmy tu po to, by przeprowadzić cię przez te ciemne miejsce i towarzyszyć w podejmowaniu decyzji, gdy staniesz na życiowym rozdrożu.

Partnerzy

Od wielu lat współpracujemy z Hope and Healing Center & Institute w Houston w Teksasie. Dzięki temu pracę terapeutyczną oraz trenerską wzbogacamy podejściem holistycznym w oparciu o „ReImagine” dr Matthew S. Stanforda oraz Joe Padilla. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, by wzbogacać wszystkie osoby, które zdecydują się na zainwestowanie w siebie, sięgając po wsparcie psychologiczne.

Dzięki wsparciu Fundacji Novus istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z pomocy naszego zespołu.

Novus Foundation Logotype

Zespół

Nasz zespół to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Ich wykształcenie i ciągła pasja do rozwijania umiejętności pozwala nam oferować unikalny wachlarz usług. Mamy dla ciebie odpowiedź, jeśli potrzebujesz terapeuty, chcesz rozwijać się prywatnie lub zawodowo pod okiem coacha lub mentora, uwagi specjalisty potrzebuje twoje dziecko lub relacja. Być może szukasz wsparcia w chorobie onkologicznej, a może mierzysz się z traumą np. w wyniku doświadczenia wojny. Każda z tych sfer może zostać uzdrowiona.

Zapraszamy do wspólnej podróży do pełni życia, na którą zasługujesz i która jest w zasięgu twojej ręki. Jaką pomoc i możliwości rozwoju oferujemy? Zajrzyj do zakładki Oferta

Umów się na konsultację