Czy onko-coaching jest dla ciebie?

Być może masz jakościowe wsparcie rodziny i przyjaciół, a może mierzysz się z chorobą samemu. Niezależnie od tego, nikt nie może przeżyć tego trudnego czasu za ciebie, stąd tak ważne jest, by mieć “w swojej bramce” jak najwięcej pomocy.

Spróbuj onko-coachingu jeśli:

Jak możemy ci pomóc

Onko-coaching jest innowacyjną metodą wspierania osób chorych onkologicznie, tak by zmaksymalizować ich proces zdrowienia. W Centrum Terapii Novus znajdziesz liderów wśród specjalistów w tej dziedzinie. Łącząc kompetencje z zakresu psychologii, coachingu i zarządzania sobą w nowy sposób pomożemy ci przejść przez kryzys zdrowotny, który przeżywasz.

Zadbaj o swoją psychikę, równie mocno, jak dbasz o leczenie swojego ciała. Twoje życie i jego jakość są dla nas największą wartością, a naszą misją jest pomóc ci w ich budowaniu. Zapraszamy do kontaktu.